ОУ „Васил Априлов“ участва в национална конференция за ученици и студенти от цялата страна организирана от ТУ – Варна, катедра „Екология и опазване на околната среда“
Учениците Габриела Пашова и Алекс Пешев от 7 клас представиха доклад за опазването на околната среда и постиженията на училището през годините в тази посока. Мартин Велчев и Димитър Здравков от пети клас участваха в постерната сесия с изработени макети за опазватено на водните източници и пречистването на водата. В края на събитието на учениците бяха връчени награди и сертификати за участие.
лик към страницата на събитието на сайта на ТУ-Варна – Еко: Логично




