На 26.03 и 27.03 се проведоха тържества в първите класове на тема „Ние вече сме грамотни!“
"Моето желание не е да покажа своята ученост. Аз не жадувам за слава, моята цел се състои в това да бъда полезен на моите съотечественици, да направя добро, да ги поощря…" Васил Априлов
На 26.03 и 27.03 се проведоха тържества в първите класове на тема „Ние вече сме грамотни!“