На 18.11.2025 на игрището в ОУ „Васил Априлов“ се проведе среща между училищата „Васил Априлов“ и „Йордан Йовков“ по НП „Заедно в изкуствата и спорта“ модул 2 – Спорт.
Подкрепата бе огромна от всички ученици, учители и родители, а победата бе извоювана от ОУ „Васил Априлов“ със 7:0.
Браво на отбора и на треньора!










